Ofise Dair

Büyük bilgi birikimimiz ve tecrübemizle sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sayfamızı yeniledik.

Yeni ürünümüz Baba Koltuğu: En son teknolojisi ve ergonomik rahatlığı ile sizlerden gördüğü yoğun ilgiye teşekkür ederiz.  TEKNO KONFOR Markası ile Motorlu masaj sistemine sahiptir. Engelli ve hastalar için lift ( ayağa kalkma özelliği ) seçeneği ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Sağlam yapısı ve Sessiz çalışma özelliğine sahiptir. 

 

Ofisimiz yaşam alanımızdır: Hayatımızın büyük bir bölümünü şüphesiz ofislerimizde geçirmekteyiz. Bu nedenden dolayı öncelikle oturduğumuz koltuk gün içerisinde bize sunduğu rahatlık ve ergonomisi iş hayatımızdaki başarımızı yakından ilgilendirmektedir. Şüphesiz üzerimizdeki ağır iş yükümüzü ve hızlı hayat tempomuzu hafifletebilecek kendimize en uygun ofis mobilyalarını ve koltuğumuzu doğru bir seçim yaparak tercih etmeliyiz.  Bu konuda sizlere en doğru ürünü edinmenize yardımcı olmak için tecrübeli personellerimiz daima yardımcı olacaktır.

Tarzınızı Yenileyin: Günümüzde ticari hayatımızdaki başarı aynı zamanda kişisel imajımızdaki başarımızla doğru orantıdadır. Kullandığımız bir çok kişisel aksesuar ve objeler gibi mobilyanızda şahsiyetinizin bir yansıması olarak görülmektedir. 

  

İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KARGO

24X7 MÜŞTERİ DESTEK

2 YIL ÜRÜN GARANTİSİ

DESTEK +90 850 346 5834