Still Ofis Mobilya

Ürünlerde %20'ye varan indirim

Berlin Kahverengi Baba Koltuğu

Kategori: Motorlu Baba Koltuğu
Ürün Kodu: BRL-01

Whatsapp Üzerinden Fiyat Sorun

Hem kendinize hem de sevdiklerinize en güzel ve en konforlu hediyeyi vermek ister misiniz? Cevabınız evet ise Berlin Baba Koltuğu, alabileceğiniz en anlamlı hediyelerin başında gelmektedir. Rahatlığı ve konforu ile bir çok aileye hitap eden Berlin Baba Koltuğu, sizin de ilk tercihiniz olsun!  
Özellikleri ile sizi daha çok etkileyecek olan baba koltuğu modeli, farklı yapısı ve kaliteli iç aksamı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. 

NOT: Opsiyonel olarak seçilen Hakiki Deri Seçeneğimizde modelimizin iç-dış tamamı Deri İle kaplanmaktadır.

Modül Genişlik Derinlik Yükseklik
Tek Motorlu 145 Derece Açılır Mekanizma 110 CM 110 CM 90 CM
Tek Motorlu Sallanır Dönerli Mekanizma 92 CM 100 CM 92 CM
 • Taşıma kapasitesi 140 kg'dur 
 • Motora  düşük voltaj ( 24 W ) ile çalışır. DC motor olup .Lineer aktivatör tahrikli çalışma prensibine sahiptir.  Yani az az enerji ile sessiz uzun çalışmayı sağlar. İnsan sağlığına zararlı manyetik frekans , manyetik alan oluşturmaz . Elektrik sisteminde ki tüm parçalar ( kumanda , adaptör ) soket bağlantı sistemindedir. Bu sayede arıza anında  yedek parça değişme kolaylığı endüstriyel olarak tasarlanmıştır.
 • Mekanizmanın tüm hareketli parçalarında , gıcırtı ve ses önleyici fiber diskler kullanılmıştır.
 • 145 derece yatabilme özelliği ile gün içerisinde üst düzey konfor sunar.

   
 • Malzeme ve Dizayn Özellikleri ;

 • Oturak  ve sırt bölümünde kullanılan çelik zikzak yay ve bu yayların birbirlerine bağlayan çelik borular ile esnekliği artırılmıştır. Aynı zamanda bu üretim yöntemi ile daha sağlam bir yapıya kavuşturulmuştur.
 • Oturma bölümünde 35 HR sünger kullanılmıştır. 35 HR sünger, konveksiyonel ( piyasa  veya diğer sünger ) göre daha esnektir. Basma - Bırakma değerler daha yakın olup daha konforlu  olmasını sağlanmıştır. Yataklarda bu tip sünger kullanılarak, insan anatomisindeki konforu artırılmıştır.
 • Basma-Bırakma ne demek ? Süngere uygulanan kuvvetin  , sünger tarafından esneyerek gösterdiği tepki hızı ve yoğunluğudur. Uygulanan kuvvet ne kadar fazla olursa olsun, süngerin hızlı bir şekilde esnemesi  kuvveti dağıtması ve karşı olarak kuvvete tepki göstermesi ne kadar hızlı ve yoğun ise o kadar kalitedir. HR sünger kullanarak bunu sağlamış bulunmaktayız.
 • Kullanılan kumaş martında-le ( aşınma direnci ) min. 50.000  değerinde olup . yerli yüksek kalite kumaşlar kullanılmaktadır. 
 • Bütün bağlantı noktalarında kullanılan montaj malzemeleri paslanma ve korozyona karşı en üst  seviye dirençlidir. Bu sayede uzun ömürlü olması sağlanmıştır.