Still Ofis Mobilya

Ürünlerde %20'ye varan indirim

Bu ürün, Teknokonfor ailesi tarafından 08.09.2022 tarihinde piyasaya arz edilmiş olup Teknokonfor tarafından PATENTLENMİŞTİR.  Mekanizmanın çalışma prensibi; "içinde bulunduğun ortamın sabit hızını hissedemezsin" ilkesine dayanır. Gövdenin özellikleri açısından diğer tüm hasta ve baba koltuklarından farklıdır. Bizim için bu bir İLKTİR. Bu İLK'e ulaşırken, üretim esnasında her bir başarısız denemeden sonraki motivasyon kaynağımız siz değerli müşterilerimizdir. 

 "Sadece büyük ölçüde başarısız olmaya cesaret edenler büyük ölçüde başarabilirler." (Robert F. Kennedy)

Modül Genişlik Derinlik Yükseklik
Loft Hasta Koltuğu 80 CM 80 CM 120 CM

Batarya Sistemi (Opsiyonel)

Elektrik kesintisi, farklı alanlarda kullanım kolaylığı, görüntü temizliği (kabloların dağınık ve yerde olmaması) amaçlayarak hayatınızı daha kolay hale getirmektedir.

Opsiyonel Mobilite

Bu sistem çalışması aktif hale geldiğinde sabit ayaklar yükselip koltuk güçlü tekerleklerin üzerinde hareket ederek istediğiniz noktaya gider. Sonra yine aynı noktaya basarak sabit ayakların üzerinde kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Tekerlek sistemi aktifken koltuğun tuşları güvenlik amaçlı kilitlenir ve pozisyon değiştirmeniz engellenmiş olur. *Bir araç içinde hareket halinde iken koltuk değiştirilmez.*

SİZİ DÜŞÜNÜYORUZ, SİZLER İÇİN EN İYİSİNİ İSTİYORUZ.