Still Ofis Mobilya

Ürünlerde %20'ye varan indirim

Omega Baba Koltuğu

Kategori: Motorlu Baba Koltuğu
Ürün Kodu: OMG--01

Whatsapp Üzerinden Fiyat Sorun

Muhteşem görüntünün yanı sıra işlevselliği ile de adından söz ettiren Omega Baba Koltuğu, tüm sevdikleriniz için ve özelliklede babalarınız için en anlamlı hediye olacak.  Sadece yıl içerisinde bir kez kutlanan Babalar Günü için değil, her gününüzü özel kılmak için Omega Baba Koltuğu, mükemmel bir hediye olacaktır.

Tüm özellikleri ile kendine hayran bırakacak olan Omega Baba Koltuğu, opsiyonel olarak değişebilecek özellikleri ile tam olarak size uygun bir hale gelebiliyor. Hem farklı hem de şık! Tüm olumlu özellikleri içerisinde toplayan baba koltuğu, uygun fiyatı ile de oldukça kullanışlı.
 

NOT: Opsiyonel olarak seçilen Hakiki Deri Seçeneğimizde modelimizin iç-dış tamamı Deri İle kaplanmaktadır.

Modül Genişlik Derinlik Yükseklik
Tek Motorlu Sallanır Dönerli Mekanizma 92 CM 100 CM 110 CM
 • Omega'nın taşıma kapasitesi 140 kg’dır.
 • Omega Tek Motorlu sallanır - döner koltuk glıde-tec mekanizma ile tasarlanarak üretilmiştir.
 • Omega Tek Motorlunun çalışma prensibi ayakla açılır  ve istediğiniz konumda durdurma imkanını sunarken belli bir ayak açısından sonra sırt max. 145 derece yatar ve muhtelif ara noktalarda konumlandırılabilir , istenilen konumda durdurabilme özellikleri ile çok daha keyifli bir kullanım sağlanır. Bunun yanında koltuğumuz sağa sola doğru dönme ve arkaya öne sallanma özelliği bulunmaktadır.
 •  İki tuşlu ve led aydınlatmalı butonlara sahip kolay kullanımlı kumanda sayesinde koltuğu kontrol edebilme özelliği vardır. Bu sayede çok daha kolay bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. 
 •  Duvara yakın, öne kayar glıde-tec mekanizma sayesinde optimum kullanım alanı sunar.
 • Motora  düşük voltaj ( 24 W ) ile çalışır. DC motor olup .Lineer aktivatör tahrikli çalışma prensibine sahiptir.  Yani az az enerji ile sessiz uzun çalışmayı sağlar. İnsan sağlığına zararlı manyetik frekans , manyetik alan oluşturmaz . Elektrik sisteminde ki tüm parçalar ( kumanda , adaptör ) soket bağlantı sistemindedir. Bu sayede arıza anında  yedek parça değişme kolaylığı endüstriyel olarak tasarlanmıştır.
 • Mekanizmanın tüm hareketli parçalarında , gıcırtı ve ses önleyici fiber diskler kullanılmıştır.
 • Güvenlik amaçlı 275 derece kendi ekseni etrasında döner.Yarı açık pozisyonda sallanma kilitlenir. 


   
 • Malzeme ve Dizayn Özellikleri ;

 • Oturak  ve sırt bölümünde kullanılan çelik zikzak yay ve bu yayların birbirlerine bağlayan çelik borular ile esnekliği artırılmıştır. Aynı zamanda bu üretim yöntemi ile daha sağlam bir yapıya kavuşturulmuştur.
 • Oturma bölümünde 35 HR sünger kullanılmıştır. 35 HR sünger, konveksiyonel ( piyasa  veya diğer sünger ) göre daha esnektir. Basma - Bırakma değerler daha yakın olup daha konforlu  olmasını sağlanmıştır. Yataklarda bu tip sünger kullanılarak, insan anatomisindeki konforu artırılmıştır.
 • Basma-Bırakma ne demek ? Süngere uygulanan kuvvetin  , sünger tarafından esneyerek gösterdiği tepki hızı ve yoğunluğudur. Uygulanan kuvvet ne kadar fazla olursa olsun, süngerin hızlı bir şekilde esnemesi  kuvveti dağıtması ve karşı olarak kuvvete tepki göstermesi ne kadar hızlı ve yoğun ise o kadar kalitedir. HR sünger kullanarak bunu sağlamış bulunmaktayız.
 • Kullanılan kumaş martında-le ( aşınma direnci ) min. 50.000  değerinde olup . yerli yüksek kalite kumaşlar kullanılmaktadır. 
 • Bütün bağlantı noktalarında kullanılan montaj malzemeleri paslanma ve korozyona karşı en üst  seviye dirençlidir. Bu sayede uzun ömürlü olması sağlanmıştır.